Еcотеч МЧЖ компанияси 2011 йилда ташкил етилган. Ташкил етилганидан бери компания електрокаплама қўшимчаларини ишлаб чиқаришга ихтисослашган. Еcотеч ўз фаолияти давомида ўзини юқори сифатли маҳсулотларнинг ишончли етказиб берувчиси сифатида кўрсатди. Бунинг ёрдамида компания йирик мижозлар еътиборини жалб қила олди ва ишлаб чиқаришни кенгайтирди. 2020 йилда Еcотеч металл юзаларни тайёрлаш учун қуруқ маҳсулотлар ишлаб чиқариш бўйича янги сехни ишга туширди. Бу компанияга маҳсулот ассортиментини кенгайтириш ва кўпроқ мижозларнинг еҳтиёжларини қондириш имконини берди. 2022 йилда Еcотеч Россияда уни ишлаб чиқариш асосида електрокаплама қопламалари ва електролитларни ишлаб чиқиш ва синовдан ўтказиш учун биринчи Електрокаплама лабораториясини очди. Бу компания ривожланишидаги муҳим қадам бўлиб, унга сифат ва инновацияларнинг янги даражасига чиқиш имконини берди.
YanaЕcотеч МЧЖ компанияси 2011 йилда ташкил етилган. Ташкил етилганидан бери компания електрокаплама қўшимчаларини ишлаб чиқаришга ихтисослашган. Еcотеч ўз фаолияти давомида ўзини юқори сифатли маҳсулотларнинг ишончли етказиб берувчиси сифатида кўрсатди. Бунинг ёрдамида компания йирик мижозлар еътиборини жалб қила олди ва ишлаб чиқаришни кенгайтирди. 2020 йилда Еcотеч металл юзаларни тайёрлаш учун қуруқ маҳсулотлар ишлаб чиқариш бўйича янги сехни ишга туширди. Бу компанияга маҳсулот ассортиментини кенгайтириш ва кўпроқ мижозларнинг еҳтиёжларини қондириш имконини берди. 2022 йилда Еcотеч Россияда уни ишлаб чиқариш асосида електрокаплама қопламалари ва електролитларни ишлаб чиқиш ва синовдан ўтказиш учун биринчи Електрокаплама лабораториясини очди. Бу компания ривожланишидаги муҳим қадам бўлиб, унга сифат ва инновацияларнинг янги даражасига чиқиш имконини берди.
Bu kompaniya haqida hozircha sharhlar yo'q.